top of page

Ярмарок став місцем спілкування та підтримки. Карітас Новий Розділ

Оновлено: 26 вер. 2022 р.

Команда Карітас Новий Розділ в День свята Різдва Пресвятої Богородиці організувала та провела Благодійний Ярмарок на підтримку тих, хто постраждав внаслідок воєнних дій.


Соціальним працівниками та спеціалістам, які працюють в рамках проєкту #Emergency_appeal, вдалося поспілкуватися з гостями ярмарки, а це люди, які зараз тимчасово переміщені у зв'язку з війною на Сході та Півдні, почути про їхні потреби, запропонувати допомогу від Благодійного Фонду Карітас.


Дякуючи організації аніматора Надії Чорної та інших працівників та волонтерів, було проведено цікаві активності для дітей та батьків, залучено до спільного проведення часу та спілкування.

На ярмарку люди старалися пригощатися смачною їжею, солодощами та напоями. Тим самим, вдалося зібрати кошти для підтримки потребуючих. Деякі жінки зі Сходу - тимчасово переміщені не тільки брали участь в ярмарку та допомагали, але й зрадістю принесли власні прикраси ручної роботи.


Керівник Карітас Новий Розділ отець Іван Рибко звершив молитву та духовні розмови з присутніми на ярмарку.


Це був якісно проведений захід в рамках проєкту #Emergency_appeal завдяки команді волонтерів та соціальних працівників Карітас Новий Розділ.


Дякуємо всім благодійникам, тим хто подбав про продукти та випічку, про організацію та підтримку.42 перегляди0 коментарів
bottom of page