top of page

Дякуємо всім вам, Ми Переможемо!

Подяка всім українцям, нашим жертводавцям, які підтримують військо та країну. Слова вдячності від отця Івана Рибка - керівника БФ "КАРІТАС - НОВИЙ РОЗДІЛ". #боротьба #standwithukraine #доперемоги #ісус


Благодійний фонд "Карітас-Новий Розділ" і його команда на чолі з отцем Іваном Рибком, дякує за ці дні підтримки всім Українцям із-за кордону та з України, які з вірою чинячи волю Христа, ПІДТРИМУЮТЬ наших військових, фінансами, медикаментами, продуктами харчування та іншими засобами.

Ми щиро дякуємо всім вам!


Дякуємо нашій Новороздільській ОТГ за велику співпрацю, жертводавцю Андрію за мед, школам нового Роздолу за маскувальні сітки, Святославу за ножі та акумуляторні батареї, Пластунам Новороздільської станиці за постійне волонтерство на точках збору продуктів та коштів, центру "Тавор" за співпрацю, майстриням за вишиті відзнаки українською символікою!


Кошти, які жертвують усі жертводавці витрачаються на пальне для перевезення вантажів із за кордону на Україну та поставку допомоги на позиції та закупівлі всіх необхідних речей для військових!


Зроби свій внесок в перемогу сьогодні:

https://www.caritas-novyirozdil.org/support-privat-24-online40 переглядів0 коментарів
bottom of page