top of page

Піст: життя з Богом - Боротьба зі злом!

Слово отця Івана Рибка керівника БФ "КАРІТАС - НОВИЙ РОЗДІЛ" на початок Великого Посту про війну та віру в Христа. #боротьба #доперемоги #піст #ісус #біблія


Будьте сильні та відважні, не бійтеся, не лякайтеся перед ними, бо Господь, Бог твій, Він Той хто ходить з тобою, не опустить Він тебе й не покине тебе.

Повторення Закону 31:6 UBIO

"Сьогодні, дорогі християни, ми з вами вступили в час Великого Посту. Сьогодні, нас свята Церква запрошує в мандрівку, в якій ми повинні боротися зі злом, боротися зі спокусами, поборювати наші гріхи і старатися якомога ближче жити з Богом"

о. Іван Рибко

"Ми маємо багато свідчень, як діє Господь, Його Сила вберігає наших військових. Кулі не потрапляють в них, а з'являється в них, якась надприродна сила, ворог не бачить їх там, де би мав бачити. І ми бачимо, що сьогодні український народ неначе стає для всіх, Боговибраним "ізраїльським народом", щоби показати, як людина може жити з Богом. Найбільшим смутком є звичайно війна, і те, що гинуть сини і дочки нашого українського народу, гинуть вірні воїни, мирне населення, та помирають від пострілів діти.

Проте є ще крапля смутку, це те що в народ почало просочуватися молитов до диявола через нецензурну лексику. Ми немов би забули, якими словами ми кликали до Бога. Господь же чує всі слова, і ці слова лихослів'я також Бог чує. Коли Ісуса прибивали до хреста Він молився за тих людей, Він казав, Отче прости їм, вони не розуміють що роблять. І ці люди, які нападають на нас, ми не маємо їх оправдати, але ми не маємо їхню злість та жорстокість впускати в наші українські серця. Господь говорить сьогодні, що Він розуміє наш біль, наші втрати" ...

Дивіться відео, щоб почути все Слово.

435 переглядів0 коментарів
bottom of page