top of page

Як ми працюємо? Хочемо поділитися нашим служінням!

Слава Ісусу Христу! Як ми працюємо? Хочемо трішки поділитися нашим служінням та емоціями людей! Карітас Новий Розділ і надалі продовжує творити добро, вносити у життя кольори радості, підтримки та турботи. Наші волонтери виконують свою місію.Вони є тим інструментом у руках Господніх, який вправно і наполегливо виконуєш своє служіння. Найбільша підтримка - це любов та турбота, тому ми постійно намагаємся підтримати тих, хто насправді потребує цього та надати гуманітарну допомогу ВПО.


Карітас Новий Розділ продовжує співпрацювати з Українською освітньою платформою, з друзями Карітас Стрий та іншими нашими друзями із-за кордону.


Висловлюємо щиру подяку за тісну співпрацю всім, що ми разом з вами можемо творити добро!!! Особлива подяка волонтерам, які готові вкладати свій час виконуючи соціальне служіння. Щира подяка людям доброї волі, які готові жертвувати свої ресурси для того, щоб Карітас Новий Розділ міг здійснювати свою благодійну діяльність.


Відчуваймо, що все, що оточує нас є важливе, пізнаваймо радість та щастя від того, що ми робимо кожного дня, який дарує нам Господь!
Будьте благословенні!
163 перегляди0 коментарів
bottom of page