top of page

"Я опинилася у списку на страчення..." - історія пані Надії

Пані Надія проживає у місцевому гуртожитку і ми дізналися про її вражаючу історію життя.

Пані Надія народилася і виростала у смт. Розділ (Львівської області). Закінчила школу та медичне училище в місті Львові, після чого була направлена на роботу в Кривий Ріг. Її професійний шлях був пов'язаний з медициною. Протягом 22-ох років вона працювала медсестрою, спочатку у хірургічному відділенні, а потім у відділенні ЛОР. Відтак, переїхала до Сєвєродонецька.


На початку повномасштабної війни пані Надія переховувалася у підвалі школи протягом десяти днів. ЇЇ будинок зруйновано вщент. Там вона почула про прихід, - як висловилася її сусідка, - "асвабадітєлєй". Як виявилося, це були наші, українські військові.Пані Надія постійно підтримує Україну і була активною учасницею громадських організацій, таких як "Наша Україна" та інші. Саме це стало причиною погроз та зневаги з боку інших людей, що змусило її покинути рідне місто.


"Я опинилася у списку на страчення, але на щастя, мій зять, який служив в армії, допоміг вивезти мене з небезпечного місця" - ділиться пані Надія.


Зараз пані Надія проживає у Новому Роздолі та спрямовує свою енергію на підтримку українського війська. Вона активно долучається до ініціативи з виготовлення та плетіння сіток для захисту військових на фронті.


Попри всі труднощі, з якими зіштовхнулась пані Надія, її сила духу та незламна воля підтверджують непохитну віру та відданість Україні в найскладніші часи. Її приклад надихає і демонструє, що навіть у складних обставинах можна знайти силу допомагати та підтримувати інших.


#карітас_новийрозділ

167 переглядів0 коментарів
bottom of page